Wózek Silver Cross Pioneer Timeless

Wózek Silver Cross Pioneer Timeless
Wózek Silver Cross Pioneer Timeless nawiązuje do ponadczasowej jakości, która łączy w sobie najlepsze cechy znanego wózka Silver Cross Pioneer z zupełnie nowym i gustownym designem. Spokojna, neutralna kolorystyka wózka wskazuje na najwyższy poziom kunsztu i luksusu. Wnętrze budki, dół gondoli oraz tył spacerówki pokryty jest tapicerką w ciepłym odcieniu Sable. Wysokiej jakości materiały, eleganckie detale i piękna rama w odcieniach szampana to właśnie Special Edition Timeless. Edycja specjalna Timeless cechuje się wyjątkowymi, teksturowanymi tkaninami, które wyglądają elegancko i stylowo.

Pioneer Silver Cross został zaprojektowany do bycia wielkim, jest niezwykle wytrzymały i solidny. Wózek w wersji głębokiej z płaskim oparciem gondoli przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Wnętrze gondoli jest miękko wyścielone. Wygodny materacyk na dnie gondoli wykonany jest w 100% z bambusa, która zapewnia cyrkulację powietrza i ma działanie antybakteryjne.

Kiedy Twoje dziecko skończy sześć miesięcy i zacznie samodzielnie siadać, wygodną gondolę zastąpi spacerówka kubełkowa z odwracanym i regulowanym siedziskiem. Siedzisko można ustawić w trzech pozycjach, w tym wygodnej pozycji leżącej. Dla większego komfortu dziecka w siedzisku osobno można regulować podparcie nóżek. Do spacerówki dołączona jest dwustronna wkładka. Z jednej strony pokryta miękkim, luksusowym futerkiem, a z drugiej oddychającym materiałem w kolorze Timeless. W zależności od pogody na zewnątrz, możesz korzystać z jednej lub drugiej strony wkładki. Wkładka wyposażona jest w otwory na pasy, dzięki czemu idealnie pasuje do siedziska.

Sprawdź cenę / Zobacz więcej zdjęć