Wózek Wing Silver Cross

Wózek Wing Silver Cross
Silver Cross Wing to nowość w ofercie wózków Silver Cross. Ultralekki wózek spacerowy (waży zaledwie 6 kg) to idealny wybór do miasta i na wszelkiego rodzaju wyjazdy. To wózek stworzony z myślą o rodzinnych podróżach!

Wing jest niezwykle kompaktowy – możesz złożyć go jedną ręką, a po złożeniu wózek samodzielnie stoi. Dzięki rozkładanemu oparciu oraz regulowanemu podnóżkowi Wing może być używany już od narodzin dziecka. Silver Cross Wing jest wyjątkowo łatwy w przenoszeniu, dzięki zintegrowanemu uchwytowi.

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa wyposażone są w miękkie, stylowe ochraniacze, zapewniając dziecku komfortową podróż. Barierka bezpieczeństwa jest odpinana z obu stron.

Szeroka, rozkładana budka wózka pokryta jest filtrem przeciwsłonecznym UPF50+. W budce znajduje się okienko wentylacyjne, zapewniające swobodny przepływ powietrza wewnątrz wózka. Z tyłu budki znajduje się przezroczyste okienko przez które rodzic może obserwować dziecko podczas spaceru. Budka wyposażona jest w wyciągany daszek, który powiększa powierzchnie budki.

Wózek wyposażony jest w obrotowe koła przednie z blokadą i dynamiczne zawieszenie na 4 koła, co zapewnia mu płynną jazdę.

Wing wyposażony jest w hamulec nożny typu flip-flop. Jak na swoją niską wagę jest wyposażony w bardzo pojemny kosz na zakupy.

Zadbaliśmy o każdy detal wózka i jego wykończenie, dzięki czemu wózek jest po prostu piękny.

Spacerówka Wing przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 15kg.

Sprawdź cenę / Zobacz więcej zdjęć